Jesteśmy jeszcze bliżej Klienta.

Jesteśmy jeszcze bliżej Klienta.

Jesteśmy jeszcze bliżej Klienta.

Wraz z nowym rokiem, chcielibyśmy się z Wami podzielić pewną informacją – od pewnego czasu pracujemy nad otwarciem nowego oddziału Nautiqus w Krakowie!

Od dawna rozważaliśmy możliwość rozszerzenia naszej działalności i otwarcia drugiego oddziału. Szukaliśmy miejsca, które spełniłoby potrzebę bycia bliżej naszych obecnych Klientów, ale również z nadzieją na nowe, długofalowe relacje. Jesteśmy przekonani, że Kraków to idealne miejsce dla nas, ze względu na jego położenie oraz rozwinięty rynek transportowy.

„W tym roku obchodzić będziemy 15-lecie istnienia firmy. Przez te lata rozwijaliśmy się w określonym przez nasze wartości kierunku. Naszą największą wartością – tym, czym się wyróżniamy na rynku spedycyjnym – jest dążenie do długotrwałych relacji biznesowych. Traktujemy naszych Klientów jak partnerów, chcemy, żeby czuli się bezpiecznie. Zawsze zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak istotne jest, aby być blisko Klienta i dlatego postanowiliśmy stworzyć dodatkową przestrzeń do kontaktu z otoczeniem i kontrahentami z centralnej i południowej części Polski, tym razem w Krakowie” – mówi Małgorzata Lepa – Wiceprezes Zarządu Nautiqus sp. z o.o.

Już niedługo naszych klientów z południowej Polski zapraszamy do biura w Krakowie, a obecnie wszystkich zainteresowanych usługami spedycji morskiej zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Gdyni. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb transportowych.