W kilku zdaniach o nas

Co nas wyróżnia

Nautiqus to zgrany zespół ekspertów w dziedzinie spedycji oraz doświadczonych agentów celnych, działających na rynku transportowym od wielu lat.

Naszą eksperckość budowaliśmy przez lata pracy w niezwykle trudnym sektorze spedycji produktów spożywczych, wymagającym szczegółowej wiedzy i kompetencji. Specjalizujemy się głównie w spedycji morskiej, ale potrafimy zadbać o każdą drogę transportu.

Elastycznie dostosowujemy się do zmiennych wymagań rynku, gwarantując najlepsze rozwiązania logistyczne w transporcie międzynarodowym, korzystając z pełnego wachlarza możliwości logistycznych. Nasi eksperci wspierani są przez nowoczesne narzędzia i technologie (m.in. nasz autorski system – Storm), które dają możliwość połączenia z systemami wszystkich armatorów oraz monitoringu w czasie rzeczywistym.

Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne, długoletnie relacje z Kontrahentami. Lubimy naszych klientów i dbamy o nich na co dzień, setki z nich obdarzyło nas zaufaniem, polecają nas zaprzyjaźnionym biznesom, co jest dla nas najlepszą rekomendacją!

Ponad 30 lat doświadczenia w spedycji

Dedykowany ekspert przypisany do Klienta

Nowoczesne rozwiązania IT

Specjalizacja w sektorze spedycji produktów spożywczych

Rodzinne wartości

 Wartości Nautiqus

Jakość

Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na dostarczanie klientom najwyższej jakości obsługi.

Szacunek

Wyrażany przez empatię, wzajemna pomoc, zrozumienie to wartości bardzo nam bliskie.

Zaangażowanie

Dzięki zaangażowaniu w nasze usługi i ciągłemu poszukiwaniu ulepszeń jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości.

Pozytywne myślenie

Skupiamy się na szukaniu rozwiązań a nie problemów.

Duch zespołu

Bardzo dobra atmosfera panująca w firmie pomaga nam w codziennej pracy i buduje wspólnotę.

Wiarygodność

Zaufanie do naszych działań to podstawa długofalowej współpracy, dlatego jest to dla nas tak ważne.

Komunikacja

Oparta na szczerości, otwartości i przejrzystości jest podstawą naszych dobrych relacji zarówno z klientami jak i wewnątrz.

Kreatywność

Dzięki otwartości na innowacje podwyższamy standardy naszej pracy.
 

Zespół Nautiqus

Dominik Popiel

Dyrektor Rozwoju Prezes Zarządu

Małgorzata Lepa

Dyrektor Operacyjny Wiceprezes Zarządu

Justyna Kuczmierczyk

Specjalista ds. sprzedaży

Kaja Kalwasińska - Jarno

Specjalista ds. marketingu

Małgorzata Sobczak

Asystent ds. Sprzedaży

Mateusz Zaborny

Asystent ds. Sprzedaży

Spedycja

Magdalena Lepa-Roman

Kierownik Działu Spedycji Morskiej

Katarzyna Bakowicz

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

Dorota Kamieniak-Szwarc

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

Agnieszka Łysik

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

Piotr Piątek

Specjalista ds. Spedycji Morskiej

Mariusz Pawłowicz

Spedytor morski

Robert Nasiadko

Spedytor morski

Roksana Stor

Spedytor morski

Dokumentacja

Laura Kass

Specjalista ds. dokumentacji

Aleksandra Reks

Natalia Król

Transport

Gracjana Sychowska

Koordynator ds. Transportu Kontenerów

Przemysław Cierpisz

Koordynator ds. Transportu Kontenerów

Mateusz Kazubowski

Asystent ds. Transportu Kontenerów

Joanna Hewusz-Kordowska

Kierownik Agencji Celnej

Jacek Sławnicki

Specjalista ds. celnych

Paweł Peek

Agent Celny

Aleksandra Haduch

Dyrektor Finansowy

Barbara Gołębiewska

Księgowa

Agnieszka Gąsior

Księgowa

Aleksandra Popiel-Lipiecka

Kierownik Oddziału

Jakub Pałkowski

Spedytor morski

Jesteśmy firmą rodzinną

Nautiqus to firma o 100% kapitale polskim. Przynależymy do Fundacji Firmy Rodzinne.

logo

Firmy rodzinne to najsilniejsze ogniwa gospodarki, gwarantujące rozwój, pewność działania, trwałość przez pokolenia. Zapewniają gospodarce zrównoważony rozwój, kultywują tradycje i kulturę firm nastawionych na długofalowe budowanie wartości.

To co nas odróżnia od korporacji to podejście do biznesu, a biznes to ludzie. Dlatego dla nas liczy się rosnąca wartość przedsiębiorstwa. Nie skupiamy się na doraźnych korzyściach, a na ciągłym rozwoju.

Traktujemy naszych Klientów jak partnerów i zawsze stawiamy na długofalową relację. Atmosfera panująca w naszej firmie jest tego świadectwem. Chcemy aby było jak w domu, czyli nie zawsze idealnie, ale zawsze bezpiecznie. Doceniamy naszych pracowników i dbamy o to, aby do pracy przychodzili z chęcią. To przekłada się na relacje, jakie tworzymy z naszymi Klientami. Takie podejście do biznesu jest spowodowane faktem, że za firmą stoją ludzie, dla których wartości rodzinne są tak samo ważne w domu, jak i w firmie.

Nautiqus jest w 100% polską firmą - wszystkie podatki płaci w Polsce, przez co dokłada skromną cegiełkę do dobrobytu naszego kraju. Staramy się działać zgodnie z ideą patriotyzmu gospodarczego, jeżeli mamy wybór - wybieramy polskie produkty. W ten sposób wspieramy gospodarkę oraz rodzime firmy, które mogą się rozwijać i tworzyć coraz lepsze towary, a także nowe miejsca pracy. Ma to znaczący wpływ na rozwój naszego społeczeństwa. Zachęcamy do stawiania na polskie firmy, rodzimych projektantów oraz lokalne produkty - dorzuć swoją "cegiełkę" w budowaniu silnej, polskiej gospodarki.

The Cooperative Logistics Network

Nautiqus należy do globalnej sieci „The Cooperative Logistics Network”, dzięki której możemy dbać o interesy naszych Klientów we wszystkich zakątkach świata.

logo COOP to 290 agentów w 124 krajach stanowiących sieć małych i średnich firm spedycyjnych, którym przyświecają te same wartości, tworząc tym samym gwarancję bezpieczeństwa powierzonego transportu. Sieć agentów COOP umożliwia nam obecność na globalnym parkiecie usług logistycznych, zapewniając naszym klientom wysoki, a przede wszystkim stały poziom świadczonych usług, przy zachowaniu preferencyjnych stawek.