STYCZEŃ 2024

Wartości Nautiqus

Dziś pierwszy dzień nowego roku, a jednocześnie pierwszy dzień podróży, w którą chcielibyśmy Was zabrać.

Wydaliśmy wyjątkowy kalendarz. Wyjątkowy nie tylko ze względu na grafiki, które stworzył dla nas znany ilustrator – Karol Banach.
https://www.instagram.com/banachkarol/ | https://karolbanach.com/about-contact

Wyjątkowy również z tego powodu, że na każdej stronie kalendarza umieściliśmy kod QR, który przybliży Wam nas, nasze wartości oraz to, co czyni nas tak wyjątkowymi. Możecie się spodziewać ciekawostek nie tylko o naszej firmie, niespodzianek oraz promocji!

Co wspólnego ma Smok Wawelski i Leonardo da Vinci? Czym jest Nautiqobus? Czy sztorm istnieje tylko na morzach i oceanach? Czy pierniczkowy kontenerowiec jest smaczniejszy od zwykłej pierniczkowej gwiazdki? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych, jak również motyw z dziobu Titanica znajdziecie w naszym tegorocznym kalendarzu. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta forma interakcji.

Korzystając z okazji, dziękujemy za dotychczasową współpracę. Obiecujemy, że będziemy się rozwijać, aby zasłużyć na Wasze zaufanie. Życzymy Wam pomyślności w nowym roku i zapraszamy do odkrywania naszej historii poprzez kody QR na kolejnych stronach kalendarza! ✨