Stormrates

Stormrates

Wyszukiwarka aktualnych stawek za fracht morski.

Aplikacja mobilna StormRates jest dla osób interesujących się importem lub eksportem z / do Polski, szukających informacji dotyczących aktualnych stawek za fracht morski swojego towaru.
Dzięki aplikacji można natychmiast sprawdzić koszt transportu kontenerowego drogą morską bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy zainstalować ją na swoim smartfonie/tablecie. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wybrać port załadunku i port docelowy a StormRates poda koszt frachtu morskiego do / z Polski (import i eksport). W celu uzyskania dalszych informacji istnieje możliwość wysłania zapytania bezpośrednio do firmy spedycyjnej.

 

 

Aplikacja StormRates odzwierciedla tylko zweryfikowane dane. Wszelkie zapytania mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Nautiqus Food Logistics jest firmą spedycyjną i gwarantuje najlepsze rozwiązania logistyczne w transporcie międzynarodowym.

Misją Nautiqus jest zapewnianie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, co przekłada się na obopólny sukces handlowy.

StormRates jest bezpłatną aplikacją dostępną w Google Play oraz App Store.