Otwarcie oddziału w Krakowie

Otwarcie oddziału w Krakowie

Otwarcie oddziału w Krakowie

Tegoroczny tłusty czwartek to dla Nautiqus nie tylko pączki, ale również historyczny dzień – tego dnia świętowaliśmy otwarcie nowego oddziału w Krakowie!

„Kraków jest ważnym punktem w mocno rozbudowanym gospodarczo rejonie Polski. Mamy nadzieję, że nasza obecność w tej lokalizacji pomoże nam lepiej obsługiwać naszych klientów w tej części kraju. Codzienny i bezpośredni dostęp do naszej nowej siedziby dla naszych obecnych klientów oraz nowych firm umożliwi nam pogłębianie relacji biznesowych” – komentuje szefowa oddziału Kraków – Aleksandra Popiel-Lipiecka.

Spedycja zawsze była usługą pośrednictwa, ale taką, której wartością dodaną jest wiedza ekspercka, umiejętność łączenia różnych środków transportu i opieka nad klientem. Uważamy, że klient potrzebuje indywidualnego wsparcia, wiedzy fachowej i opieki. Dalsza ekspansja Nautiqus spowodowana jest potrzebą bycia bliżej dotychczasowego klienta, ale również z nadzieją na nowe, długofalowe relacje.

„Naszą największą wartością – tym, czym się wyróżniamy na rynku spedycyjnym – jest dążenie do długotrwałych relacji biznesowych. Traktujemy naszych klientów jak partnerów, chcemy, żeby czuli się bezpiecznie. Rodzinne wartości, będące fundamentem naszej firmy, przekładamy na współpracę z klientami. Zawsze zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak istotne jest, aby być blisko nich i dlatego postanowiliśmy stworzyć dodatkową przestrzeń do kontaktu z otoczeniem i kontrahentami z centralnej i południowej części Polski, tym razem w Krakowie” – mówi Małgorzata Lepa – Wiceprezes Zarządu Nautiqus sp. z o.o.

Naszych klientów z południowej Polski zapraszamy do biura w Krakowie – nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb transportowych.