Nautiqus w IV edycji ONE Terminal RUN Gdynia!

Nautiqus w IV edycji ONE Terminal RUN Gdynia!

Nautiqus w IV edycji ONE Terminal RUN Gdynia!

Nautiqus na ONE Terminal Run 2024

W niedzielę, 23 czerwca wzięliśmy udział w czwartej edycji wyjątkowego wydarzenia – ONE Terminal RUN Gdynia. Organizowane przez Hutchison Ports Gdynia (GCT), biegi po terminalu kontenerowym stają się coraz bardziej popularne, przyciągając zarówno entuzjastów biegania, jak i przedstawicieli branży transportowo-morskiej.

Rozwój i integracja

Słaba pogoda nie zniechęciła uczestników! Podczas tegorocznej edycji, blisko 1000 uczestników zmierzyło się z dwoma trasami: na 1 milę morską oraz na 5 km. To wydarzenie nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale również pełni funkcję integracyjną dla naszej branży. W Nautiqusie przykładamy dużą wagę do aktywności fizycznej jako formy integracji zespołu. W tym roku znowu blisko połowa naszych pracowników wzięła udział w biegu, co jest dla nas ogromnym powodem do dumy.

 

Sukcesy Nautiqus

Nasza spedytorka, Dorota, stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. To już trzeci rok z rzędu, kiedy Dorota odnosi sukcesy na tej imprezie, rok temu zdobyła złoto – ogromne gratulacje dla niej!

ONE TERMINAL RUN KIDS

Głównemu biegowi dla dorosłych już po raz drugi towarzyszyła dodatkowa impreza skierowana do młodszych biegaczy – ONE TERMINAL RUN KIDS, której jesteśmy dumnym sponsorem. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje siły w biegach w różnych grupach wiekowych, a członkini naszego Nautiqusowego teamu, Dżoana, która pracuje dodatkowo jako trenerka personalna i instruktorka fitness, zadbała o ich odpowiednie rozgrzanie przed startem.

Nasza strefa Nautiqusa była pełna atrakcji – tor przeszkód z upominkami, przestrzeń dla najmłodszych z kolorowankami, bańkami mydlanymi i innymi zabawami oraz tatuaże i kolorowe warkoczyki. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy z rodzinami naszych pracowników oraz innymi uczestnikami.

Konkurs z nagrodami LEGO

W tym roku postanowiliśmy dodać dodatkową atrakcję do wydarzenia – konkurs plastyczny z nagrodami! Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 3-15 lat, z podziałem na grupy wiekowe. Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy plastycznej w tematyce portowej/transportu morskiego.

Charytatywny Cel

Bieg po terminalu kontenerowym to nie tylko sportowa rywalizacja i zabawa. Cały dochód z wydarzenia jest przeznaczany na cele charytatywne, co czyni tę imprezę jeszcze bardziej wyjątkową. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wspaniałej inicjatywy.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję!

Już teraz zaczynamy odliczać dni do przyszłorocznej edycji ONE Terminal RUN Gdynia! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za niezapomniane chwile i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!